Age of War

Ve hře Age of War 1 převezmete kontrolu nad 16-ti různými jednotkami a 15-ti různými strážnými střílnami, abyste ochránili Vaši základnu a zničili nepřítele. V této hře začnete v době kamenné jako neandrtálci a pak se budete vyvíjet! Celkem je ve hře 5 věků/dob. Každá další z dob má nové a lepší jednotky a nové a lepší střílny na ochranu základny a útok. Užijte si to! 🙂


 

 

Jak hrát hru Age of War 1?

Podívejte se na záznam, jak se dostat až na konec hry při úrovni, která je pro ostatní nemožně těžká. Zvládnete to taky, jako borec co nahrál tohle video?

Hra se ovládá myší. Nejdříve jí necháte stáhnout (nechat doběhnout indikátor Loading na začátku) a potom kliknete na Play. Pak znovu Play a potom si zvolíte obtížnost. Pro začátečníky je určitě nejlepší obtížnost Normal. Pro středně pokročilé Harder a pro naprosté borce, jako je člověk co nahrál video výše, tak pro ty je určená obtížnost Impossible, čili nemožná. Pak už se hra ovládá čudlíky vpravo nahoře. První čudl slouží pro zobrazení jednotek, které můžete nechat vyrobit. Pokud Age of War znáte, tak Vám nemusím nic vysvětlovat, ale pro ostatní ano.

Po kliku na jednotky se zobrazí typy jednotek. Na ně kliknete a zvolená jednotka se začne vyrábět. Můžete si dát výrobu jednotek do fronty, ale maximálně pět jednotek dopředu. Zabíjením nepřátel Vám přibývají peníze na další jednotky a taky tzv. zkušenost. Po určitém stupni zkušenosti se můžete posunout do dalšího věku pomocí evoluční hvězdy vpravo nahoře.

Pokud zvládnete úroveň Impossible, napište do komentářů jak dlouho Vám to trvalo 🙂


3 Komentářů

  1. Age of War 25 března, 2013 3:23 am  Odpovědět

    Tenhle první díl hry je asi nejlepší!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *